Haber

Ünlü Model Hailey Bieber Herkesin Merak Ettiği Konuyu Açıkladı

Hailey Bieber ve Justin Bieber muhtemelen derginin en çok konuşulan çiftlerinden biri. Çift sık sık farklı iddialarla gündemimize geliyor.

Sık sık bağlantılarıyla gündeme gelen çift, son dönemde Hailey Bieber’ın hamile olduğu iddiasıyla konuşuluyordu.

Eylül 2018’de evlenen çift, geçtiğimiz ay evliliklerinin beşinci yıl dönümünü kutlamıştı.

Evlilik yıldönümleri dolayısıyla bir paylaşım yapan Justin Bieber, eşi Hailey Bieber hakkında şunları söyledi: “En değerlim, sevgilim. Kalbimi büyüledin. Ruhumun derinliklerinden kemiklerime kadar biliyorum ki seninle bu yolculuk hayatımızı aşacak.” en çılgın beklentiler. O halde hayal kurmaya devam edelim. Sonsuza kadar mutluyuz. Seni varlığımın her yerinde seviyorum.” “Seni her zerresiyle seviyorum. 5. yıl dönümümüz kutlu olsun.” Yazdı.

Justin Bieber’ın Selena Gomez ile olan eski ilişkisi, Hailey Bieber ve Justin Bieber’ın bağlantılarının açıklandığı günden bu yana gündemde. Hailey ve Selena sosyal medyayı böldü.

Sosyal medyadaki insanların çoğunluğu Justin’in Hailey’i yeterince sevmediğini ve önemsemediğini söyledi.

Çiftin son dönemde gündeme gelmesine neden olan konu ise Justin’in Hailey Bieber’ın kurduğu “Rhode” markasının lansmanına sarı terlik ve kamyon şoförü şapkasıyla gelmesiydi.

Giyim tarzlarının farklı olması nedeniyle çok fazla eleştiri aldıklarını söyleyen Hailey Bieber, bu konuyla ilgili bir açıklama yaptı.

GQ Hype’a konuşan ünlü model, eleştirileri komik bulduğunu belirterek, “Orada oturup ‘O zaman ben bunu giyeceğim, sen bunu giyeceksin’ diye düşünemeyiz.” dedi.

Hailey’nin yakın arkadaşı Kelia Moniz şunları söyledi: “Justin’in günü değildi. Hailey’nin günüydü. “Karısına destek olmak için oradaydı” dedi

Hailey Bieber, “Komik çünkü birçok insanın bunun hakkında konuştuğunu görüyorum. “O akşam yemeğinde bol bir eşofman giymek isteyebilir ve ben de sırf böyle hissettiğim için minicik bir elbise giymek isteyebilirim.” dedi.

Hailey Bieber’ın yakın arkadaşı Kelia Moniz, eleştirilere “Justin’in günü değildi. Hailey’nin günüydü. Karısına destek olmak için oradaydı, nokta.” diyerek yanıt verdi. söz konusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu