Haber

Sports Inc. Okçuluk Takımından tarihi başarı

Kayseri Büyükşehir Belediyesi SporClub Okçuluk takımı Antalya’da düzenlenen şampiyonada 4 kategoride şampiyonluk kazanarak büyük bir başarıya imza attı.

7-9 Nisan tarihlerinde Antalya’da düzenlenen U21 ve U18 Okçuluk Türkiye Şampiyonası’nda Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü 4 kategoride Türkiye Şampiyonu oldu. Büyük başarılara imza atan Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü sporcuları, şampiyonaların ardından büyük sevinç yaşadı.

Roller Bow U18 Bayanlar Kategorisinde Didem Coşkunçay Türkiye Şampiyonu, Roller Bow U18 Bayanlar Takım Kategorisinde Didem Coşkunçay, Beyza Karakuş ve Şeyma Karakuş Türkiye Şampiyonu, Roller Bow U18 Karışık Takım Kategorisinde Beyza Karakuş, Seyit Hazarpa Türkiye Şampiyonu, Roller Bow U21 Karma Grup Kategorisinde Yunus Emre Arslan ve Türkiye Şampiyonu olarak Azra Görücü büyük bir başarıya imza attı. Şampiyonaların ardından oyuncular ödüllerini aldı.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş tarafından yapılan paylaşımda, “Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Memduh Büyükkılıç, şampiyon sporcularımız ve antrenörlerimiz Emre Çömez ve Gizem Elmaağaçlı’yı tebrik ederek başarılarının devamını diledi” denildi. – KAYSERİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu