Haber

Salipazarı’ndan deprem bölgesi Nurdağı’na yardım

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından başlatılan “Çevreme Duyarlıyım ve Değerlerimin Yanındayım Projesi” kapsamında Salipazarı ilçesinde 6 Şubat’ta Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen bölgeye yardım yapıldı. ülke genelinde.

?????? Salıpazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, ilçedeki okullarda kurulan değerler kulübü danışman öğretmenleri ve okul yöneticilerinin iş birliğiyle öğrenci velilerinin de desteğiyle toplanan yardım malzemeleri, öğrencilere dağıtıldı. Gaziantep’in Nurdağı ilçesine bağlı Hamidiye köyünde Hamidiye İlkokulu öğrencileri ve 56 öğrencili aileleri. gönderildiği bildirildi.

Açıklamada, kampanyaya katılan okullarda toplanan gıda, temizlik, kırtasiye, ayakkabı ve oyuncak gibi malzemelerin 56 isim adına paketlendiği belirtildi. SporBölge Müdürlüğümüzce spor malzeme desteği. Toplamda 80 koli yardım paketi hazırlandı. Projenin ilçe koordinatörü ve Salihpazarı İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Mustafa Somuncu’nun koordinasyonunda okul idarecilerimiz, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizin desteğiyle yardımları topladık. Belediyemizin destek ve katkılarıyla yapılan bağışlar Hamidiye İlköğretim Okulu öğrencileri ve ailelerine ulaştırıldı.

Açıklamada, kampanyaya destek veren okul yöneticileri, öğretmenler, öğrenciler, veliler ve Salihpazarı esnafına teşekkür edildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu