Haber

İstanbul’da tezgahtan telefon hırsızlığı kamerada: Telefonları saniyeler içinde çaldılar

– İstanbul’da tezgahtan telefon hırsızlığı kamerada: Telefonları saniyeler içinde çaldılar

İSTANBUL – Beyoğlu’ndaki benzin istasyonuna gelen bir kişi, sigara alırken kasiyerin telefonu gözüne çarparak çaldı. Gaziosmanpaşa’da lokantaya gelen bir kişi hızla kasanın üzerindeki telefonu alarak kasada kimse kalmayınca ortadan kayboldu. O anlar güvenlik kameraları tarafından kaydedildi.

Olay, dün saat 05.30 sıralarında Beyoğlu Kaptanpaşa Mahallesi’ndeki bir akaryakıt istasyonunda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, benzin istasyonuna giren bir kişi tezgâha gelerek sigara almak istediğini söyledi. Kasiyer sigarayı verdikten sonra kısa bir süre kasadan ayrıldı. Şahıs bundan faydalanarak saniyeler içinde masanın üzerindeki telefonu çaldı. O anlar ise güvenlik kamerası tarafından an be an kaydedildi. Kasiyerin olayla ilgili şikayette bulunduğu öğrenildi.

Gözün ortasından çaldılar

Gaziosmanpaşa’da bir telefon hırsızlığı daha yaşandı. Önceki gün saat 21.40 sıralarında Sarıgöl Mahallesi’ndeki bir restoranda meydana gelen olayda, restorana giren bir kişi, tezgâhta kimsenin olmadığını görünce fırsat bilerek masanın üzerindeki telefonu çaldı. Telefon çaldığında arkada bulunan çalışanların ruhu tarafından duyulmayan olayın ardından şahıs hızla dükkandan ayrılarak ortadan kayboldu. Olay güvenlik kameraları tarafından kaydedildi.

haber-aglasun.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu