Haber

Birleşik Arap Emirlikleri’nde düzenlenen Uluslararası Savunma Konferansı

ABU Birleşik Arap Emirlikleri’nde (BAE) teknolojik dönüşümün riskleri ve savunma operasyonlarının geleceğinin ele alındığı Uluslararası Savunma Konferansı düzenlendi.

BAE haber ajansı WAM, Uluslararası Savunma Konferansı’nın BAE Devlet Başkanı Şeyh Muhammed bin Zayed Al Nahyan’ın himayesinde başladığını duyurdu.

Haberde, konferansa savunma, güvenlik, akademi alanlarında karar vericiler ve liderlerin yanı sıra bölge ve dünyadan kurum ve şirket temsilcilerinin katıldığı belirtildi.

1800’den fazla kişinin katıldığı tek günlük konferansta bu yıl 4 oturumda modern teknolojilerin kullanımının ekonomik ve sosyal sonuçları ve riskleri ile savunma harekâtının geleceğine etkisinin tartışılacağı 4 oturum gerçekleştirilecek.

Oturumlara dünyanın dört bir yanından liderler, bakanlar ve üst düzey savunma sanayii yetkilileri dahil 17’den fazla konuşmacı katılıyor.

Sonuncusu 2021 yılında düzenlenen Uluslararası Savunma Konferansı, 24 uzman ve 400 katılımcıyı bir araya getirdi.

Abu Dabi, Uluslararası Savunma Konferansı’nın ardından yarın 1350 firmanın katılımıyla “IDEX 2023” ve “Navdex 2023” fuarlarına ev sahipliği yapacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu